В одному із сіл Мукачівського району вода пошкодила міст, в іншому – підтопила школу

Життя  8 листопада 2016 року, 09:13 1565

За інформацією Мукачівської РДА, вчора було проведено термінове засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації Мукачівської райдержадміністрації під керівництвом керівника оперативного штабу першого заступника голови райдержадміністрації А. Данканича з порядку денним "Про паводкову ситуацію, що склалася в населених пунктах Мукачівського району та дії органів управління щодо ліквідації підтоплень".

Було утворено комісію яка провела обстеження населених пунктів внутрішньогосподарської та міжгосподарської мережі каналів, водостоків, водних об’єктів в межах Мукачівського району на предмет вивчення їх технічного стану, виявлення потенційно-небезпечних ділянок.

По населеним пунктам Мукачівського району:

1. Підтоплено 9 дворогосподарства в смт. Кольчино;

2. Підтоплено 2 дворогосподарства в с. Косино;

3. Підтоплено школу початкових класів в с. Косино.

4. В с. В.Визниця пошкоджено міст, шафна стінка моста розмита водою, міст в аварійному стані.

5. Внаслідок сильних дощових опадів 05- 07.2016 р. розмиті дороги місцевого значення: Грибівці-Ільківці; Ділок-Станово; Копинівці- Ростов’ятиця.

На даний час райдержадміністрацією спільно з Мукачівським міськрайонним відділом управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області проводиться моніторинг гідрологічної ситуації в населених пунктах Мукачівського району.

За словами завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації В. Головчанського, ситуація знаходилася під контролем райдержадміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0