Геннадій Москаль погрожує головам сільрад, які не чистять канави, притягненням до адміністративної відповідальності

Життя  8 листопада 2016 року, 15:05 790

У багатьох населених пунктах наслідки теперішнього паводка можна було мінімізувати за умови елементарної прочистки стічних канав, дренажних каналів та підмостових переходів. 

– Під час інтенсивних дощів вода з гір збирається в канави по узбіччях доріг і стікає в низовину, однак якщо канави захаращені гілками й сміттям, під мостовими переходами утворюються затори, які значно підвищують рівень води, – зазначає Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Прориваючи такі штучні «плотини», вода разом зі сміттям несеться на дороги і в селянські двори. Якби сільські ради й місцеві мешканці слідкували за рівчаками, наслідки паводка були б набагато меншими.

Розчистка канав – обов’язок місцевих рад, який ті систематично не виконують. Більше того, в Перечинському районі техніку, за допомогою якої водники хотіли розчистити канаву від заторів, не пустили через свою ділянку місцеві селяни. Так далі тривати не може. Сільради зобов’язані чистити рівчаки (особливо у паводкові періоди), а тих, хто ігноруватиме цю роботу, будемо притягувати до адміністративної відповідальності й штрафувати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0