Гройсмана обурив низький показник оформлення у Мукачеві субсидій

Життя  8 листопада 2016 року, 16:28 6329 ВІДЕО

Сьогодні відбулась селекторна нарада з питань реалізації програми житлових субсидій під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Під час наради з’ясувалось, що Мукачево пасе задніх у питанні субсидій. Очільник уряду поцікавився у начальника управління праці та соціальної політики Мукачівського міськвиконкому Наталії Зотової, чому у місті такий низький рівень оформлення субсидій. На що чиновниця відповіла, що є проблема із перенесенням старої бази даних.

"Мукачево працювало на старій субсидійній програмі, у нас не було встановлено державної програми", – заявила Наталія Зотова і додала, що після оновлення бази місто почало переходити на нову субсидійну програму. Відповідну стару базу субсидійників не змогли автоматично перекинути у нову державну програму. Все це доводиться робити вручну.

Володимир Гройсман, реагуючи на почуте, відзначив, що аби мукачівці отримали субсидію, потрібно щоб відповідні органи виконали покладену на них роботу.

"Для всіх мукачівців можу сказати, що це ваша персональна відповідальність (Зотової, – ред.) і персональна відповідальність вашого міського голови (Балоги, – ред.)", – зазначив очільник уряду.

Наталія Зотова попросила у прем’єр-міністра також певної допомоги. "Можливо тоді програміста, який би допоміг нам перекачати базу даних", – попрохала очільниця відомства. "Все, буде у вас завтра програміст, – відповів глава уряду. – Я можу і мера вам прислати...", – додав Гройсман.

Відео дивитись із 18:00 хвилини.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0