Редакція газети "Панорама" підготувала для своїх читачів традиційний передплатний подарунок

Життя  12 грудня 2016 року, 17:01 1721

Як відомо, починаючи з 7 вересня, в усіх відділеннях «Укрпошти» стартував прийом передплати на періодичні друковані видання на 2017 рік. В рамках передплатної кампанії споживачі можуть передплачувати видання як загальнодержавної сфери розповсюдження, так і регіональну пресу. Передплата триватиме до 25 грудня 2016 року включно.

В час економічної кризи, росту цін та збільшення вартості послуг ЖКГ закарпатська газета «Панорама» вчергове йде назустріч своїм читачам та продовжує соціальну передплату на газету і на наступний рік.

«Ми побачили, що читачеві подібна акція припала до душі, тож вирішили, що її варто продовжити і цього року. Цьогоріч «Панораму» пенсіонери, учасники АТО, багатодітні родини та люди з обмеженими можливостями зможуть передплатити зі знижкою у 25 %», – розповідає головний редактор видання Василь Гарагонич.

Подібну ініціативу редакція газети, до слова, впроваджує вже три роки поспіль. «Якщо перший рік ми мали близько сотні «соціальних» передплатників, то вже минулоріч ця цифра зросла до чотириста, і це не може не радувати», – розповідає Василь Андрійович. – При цьому найголовніше, що люди можуть заощадити 36 гривень, а це, зрозуміло, приємний бонус». 

Оформити пільгову передплату на газету «Панораму» можна в редакції за адресою: м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 29/3 , або зателефонувати за номером 066-083-96-03.

Додамо, що до завершення передплатної кампанії залишилось вже зовсім трохи часу, тому всі бажаючі оформити соціальну передплату на 2017 рік повинні поспішити.

Окрім пільгової передплати закарпатці можуть оформити й повну передплату видання в будь-якому поштовому відділенні краю.

Передплатний індекс видання – 16636. Вартість передплати на рік – 135,64 грн.

Якщо все ж Вам важко виходити з дому, оформити передплату на друковану версію можна всього в кілька кліків в нашому розділі «Передплатити газету». Все, що для цього потрібно, – це слідувати інструкції, яка розміщена нижче.

1) Логінимось на сайті

2) Вибираємо тип видання

 

3) Вибираємо термін передплати

 

4) Заповнюємо дані та вибираємо спосіб оплати

 

І пам’ятайте, що кожна оформлена передплата – вагомий внесок у розвиток незалежної журналістики в краї. Підтримайте нас – підтримайте Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0