В УжНУ обговорили дієву платформу співпраці бізнесу та освіти

Життя  9 листопада 2016 року, 12:56 782 ФОТО

У середу, 9 листопада, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у «круглому столі» на тему: «Бізнес та університет: курс на розвиток», який відбувся у залі ректорату Ужгородського національного університету.

Формат цього заходу зініційований Обласним об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» спільно зі своїми партнерами. Як зазначив керівник обласного об’єднання роботодавців Закарпаття Володимир Панов, сьогоднішнє обговорення покликане стати першим етапом відпрацювання дієвої платформи співпраці бізнесу та освіти, підготовки формату роботи подальшого Форуму ініціатив, який відбудеться у травні 2017 року, – повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

– Головна місія зустрічі – виробити концептуальне бачення ролі синергії бізнесу та освіти в економічних перетвореннях в Україні. Переконаний, що таким форматом зможемо вийти на дієві методи активного залучення освітніх закладів у формуванні економічного майбутнього нашого регіону, – підкреслив Володимир Панов, додавши: – Лише спільними зусиллями ми зможемо добитися позитивних трансформацій, яких так чекає наше суспільство.

У ході засідання «круглого столу» також взяли участь представники закарпатського бізнесу – очільники найбільших підприємств краю, керівництво УжНУ та інших вишів області, декани, викладачі спеціалізованих факультетів та студентський актив.

Учасники зустрічі дискутували, чи відповідає сучасна освіта потребам ринку та бізнес-середовища і чи достатньо підготовленими є випускники ВНЗ для реалізації власного потенціалу в сучасних економічних умовах. Також обговорили механізми інтеграції освіти, науки та бізнесу з метою розбудови нової моделі економіки Закарпаття та забезпечення стратегії прискореного зростання регіону.

– Обласна рада разом з експертами напрацьовує відповідні матеріали, аби знати, що сьогодні потребує бізнес, адже основна наша задача – зробити Закарпаття конкуренто спроможним на ринку робочої сили. Маючи переваги з географічного положення, енергетичні і логістичні переваги, маючи фахову підготовку з виробничих кадрів, ми створимо майданчик, коли до нас прийдуть високотехнологічні та кваліфіковані інвестори. Маємо вже позитивний приклад, коли на завод «Джейбіл» приходять додаткові інвестиції у сумі 53 мільйонів євро для розширення потужностей заводу та створення додаткових 3 тисячі робочих місць, і який виготовляє замовлення не лише для іноземних, а й вітчизняних компаній, де розробляються новітні прилади і все це виготовляється на території України. Це дає змогу нашій державі піднімати свій науковий та фаховий рівень на європейському та світовому ринку. Тож, сьогоднішнє обговорення в такому широкому колі та завдяки успішній співпраці УжНУ з бізнес-середовищем, допоможе відпрацювати дієву платформу співпраці бізнесу та освіти задля розбудови нової моделі економіки краю, – резюмував Михайло Рівіс.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0