Офіційно: Хуст – у переліку "Семи чудес України"

Життя  10 листопада 2016 року, 08:12 1765

Протягом кількох місяців (акція почалася 1 червня) закарпатці активно віддавали свої голоси  за Хуст. Нарешті можна перевести подих. За результатами голосування місто над Тисою впевнено тримало лідерство. А вчора на краян чекала радісна подія. Журі також підтримало Хуст. До речі, заявку на участь у проекті подала агенція “Хуст-Європа-Центр” (кер. Юрій Потрогош).

Церемонія нагородження переможців акції "7 чудес України: історичні міста та містечка" відбулася у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври.

Отож, за сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі міста-переможці в акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» (ЗА АБЕТКОЮ):

Бердянськ (Запорізька обл.)

Біла Церква (Київська обл.)

Галич (Івано-Франківська обл.)

Диканька (Полтавська обл.)

Канів (Черкаська обл.)

Ніжин (Чернігівська обл.)

Хуст (Закарпатська обл.)

Крім того, Оргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Спецномінаціями відзначено:

Бердичів (Житомирська обл.)

Жовква (Львівська обл.)

Теребовля (Тернопільська обл.)

«Реально переможцями цієї акції є 10 міст, оскільки про усіх них в наступному році будуть відзняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція. Таким чином, інформаційна та просвітницька кампанія туристичної привабливості цих 10 міст триватиме і протягом наступного року», – зазначив голова Оргкомітету Микола Томенко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0