Автоактивісти заблокували рух на КПП "Солотвино" на Тячівщині

Життя  12 листопада 2016 року, 13:46 Олександра Свідерська 1538

Як уже повідомлялось, сьогодні зранку в Ужгороді почалась мирна акція протесту "пересічників", метою якої є урівняти у правах українців та громадян ЄС, що стосується ввозу транспортних засобів та їхнього перебування на території України.

Синхронно з акцією в обласному центрі, подібна акція розпочалась і на Тячівщині. Активісти, власники авто на іноземній реєстрації зустрілись в місті Тячів, звідки здійснили так-званий автопробіг до селища Солотвино. По дорозі до активістів підключились інші мешканці Тячівщини, які мають на меті відстояти справедливість у питанні "пересічки" та розмитнення авто на закордонних номерах. 

Таким чином, у блокуванні кордону беруть участь 50-70 активістів, на КПП знаходяться близько 35-40 авто.

Головні вимоги учасників акції:

1. Рівні права для українців та іноземців щодо використання автомобілів іноземної реєстрації особистого користування в разі тимчасового ввезення на один рік - Законопроект 4223.

2. Приведення розмитнення автомобілів до Європейських Норм (сусіди: Польща, Литва, Словаччина, Чехія).

Як розповідає один з учасників акції, прикордоники та правоохоронці спокійно відреагувади на події, які і зараз відбуваються на КПП "Солотвино", адже були заздалегідь попереджені про проведення мирного протесту.

Поки не відомо, яким чином розгортатимуться події далі, однак активісти налаштовані категерочно: стояти, поки влада не відреагує та не прийме відповідні рішення щодо їх вимог.

Джерело: Тячів Ньюз
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0