Цьогоріч 68 важкохворих закарпатців отримали допомогу на лікування у рамках обласної програми «Турбота»

Життя  15 листопада 2016 року, 13:56 688

На 2016 рік в обласному бюджеті передбачено 9 млн 943,9 тис. гривень для надання матеріальної допомоги на лікування важкохворим закарпатцям у рамках обласної програми «Турбота».

З початку року департамент соціального захисту ОДА отримав пакети документів щодо виплати допомоги 89 закарпатцям. Станом на 15 листопада в органи держказначейства подані документи на виплату допомоги (через банківські установи на картковий рахунок заявника) 68 особам. Загальна сума допомоги – 5 млн 568,6 тисяч гривень.

Решта документів опрацьовуються, оскільки не впорядковані належним чином. Так, у багатьох відсутні банківські реквізити, потребують уточнення персональні дані, є випадки зазначення суми у валюті тощо. На доопрацюванні – 21 заяв на суму 788,5 тисяч гривень та 14 тисяч доларів. Тому інформація, яку поширюють деякі депутати обласної ради про начебто блокування програми «Турбота» з боку облдержадміністрації, не відповідає дійсності. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим за рахунок програми „Турбота” на 2016-2018 роки затверджений рішенням обласної ради у березні цього року. Згідно з ним, комісія департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації має прийняти рішення про необхідність надання матеріальної допомоги, погодити його з постійними комісіями обласної ради з питань бюджету та з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення та у разі погодження подати клопотання на адресу голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації про надання матеріальної допомоги.

Голова обласної ради або голова обласної державної адміністрації на підставі отриманих документів своєю резолюцією доручає департаменту соціального захисту ОДА виплатити гроші. Після цього департамент соціального захисту ОДА відповідно до плану асигнувань подає документи на виплату (через банківські установи на картковий рахунок заявника) в органи державного казначейства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0