Прикордонну дорогу "Виноградів-Теково-Невентфолу" просять включити до переліку доріг державного значення

Життя  15 листопада 2016 року, 16:37 1589

Про це йдеться у проекті рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 712 «Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення» та відновлення статусу державного значення (територіальна) автомобільної дороги «Виноградово-Теково-Неветленфолу» протяжністю 21,7 км», що вноситься на розгляд депутатів облради. Про це зазначає прес-служба Закарпатської облради.

«Депутати Закарпатської обласної ради, – йдеться в документі, – стурбовані ситуацією, що склалася у регіоні у зв’язку із введенням у дію постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 712, якою затверджено перелік автомобільних доріг загального користування державного значення у новій редакції. Без узгодження із Закарпатською обласною державною адміністрацією з переліку були виключені і набули статусу місцевого значення автодороги Берегово-Кам’янське – 25,3 км, Виноградів-Теково-Неветленфолу – 21,7 км, об’їзна Мукачево – 5,8 км тощо. В результаті протяжність автомобільних доріг загального користування державного значення по Закарпатській області зменшилася на 195,7 км.

Автодорога "Виноградів-Теково-Неветленфолу" веде до міжнародного пункту пропуску "Дякове-Халмеу", що на українсько-румунському кордоні, який єдиний у Закарпатській області, де діють легковий, вантажний та залізничний напрямки. А це, у свою чергу, призводить до великого транспортного потоку.

Виключення її з переліку доріг державного значення призводить до неналежного фінансування її поточного ремонту та експлуатаційного утримання.

Оскільки Закарпаття – прикордонна область, що є візитівкою та воротами України до Європейського Союзу, забезпечення належного стану її доріг має велике значення. Дорогами краю перевозиться велика кількість вантажів та пасажирів у транзитному, міжнародному та внутрішньому сполученнях, мандрують туристи, їздять місцеві жителі».

Тож, враховуючи все це, вважається за необхідне внести зміни до зазначеної постанови Кабміну, включивши до переліку доріг державного значення автомобільну дорогу Виноградів-Теково-Неветленфолу – 21,7 км, яка на сьогодні відноситься до обласних автодоріг місцевого значення загального користування, та передбачити фінансування з державного бюджету для проведення середнього та поточного ремонту цієї дороги на 2017 рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0