Для шкіл Закарпаття за рахунок зекономлених на тендерах коштах до кінця року закуплять додатково ще три шкільні автобуси

Життя  17 листопада 2016 року, 13:23 646

Три школи Тячівського району і одна Перечинського отримали нові автобуси для перевезення учнів. Ключі від транспортних засобів керівникам навчальних закладів вручив Геннадій Москаль. Наразі в рамках програми «Шкільний автобус» на Закарпатті закуплено вже двадцять автобусів на заміну двадцяти, відправлених у зону АТО для армії два роки тому.  На сьогодні завершені тендерні процедури на закупівлю ще двох автобусів у Воловецькому і двох у Хустському районах.

Водночас, за рахунок зекономлених на тендерах коштів до кінця року в області додатково закуплять ще три автобуси. Таким чином замість запланованих 24-х шкільних автобусів цього року буде закуплено 27, – інформує офіційний сайт голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Нагадаємо, що цьогоріч область отримала понад 26 мільйонів гривень з державного бюджету на придбання автобусів для учнів. У співфінансуванні з місцевими бюджетами (70% на 30%) на початку серпня дев’ять автобусів отримали школи Ужгородського, Берегівського, Міжгірського і Рахівського районів. Згодом п’ять – школи Іршавського, Мукачівського, Виноградівського та Свалявського районів та два – навчальні заклади Березнянщини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0