До вихованців школи-інтернату завітали прикордонники Мукачівського загону

Життя  17 листопада 2016 року, 14:23 817

В рамках програми національно-патріотичного виховання прикордонники Мукачівського загону сьогодні побували у вихованців Великибичківської школи-інтернату, що у Рахівському районі на Закарпатті. В цей навчальний заклад, де виховуються близько 200 дітей із малозабезпечених сімей, прикордонники навідались не вперше.

Нині прикордонники, серед яких були і військовослужбовці, які  брали участь в зоні АТО, приїхали до дітей, аби провести з ними уроки мужності та в черговий раз висловити вдячність за малюнки і листи, які діти передають бійцям на схід України, та подарували подарунки.

Прикордонники показали дітям зразки техніки та озброєння, які «зелені берети» використовують під час охорони державного кордону. Діти із задоволенням роздивлялися  біноклі, прилади нічного бачення, за допомогою яких охоронці кордону виявляють у темряві порушників кордону. Але найбільше, вже традиційно, діток вразив службовий собака, який продемонстрував неабияке вміння та кмітливість, чим дуже повеселив дітлахів та створив  веселий настрій. 

Діти, в свою чергу, підготували для охоронців держрубежу чудовий концерт, щиро й безпосередньо розповідали прикордонникам про свої мрії і плани на майбутнє та запросили прикордонників у гості на найближче свято.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0