Прикордонники поширили заяву щодо так званої "пересічки" і вимог протестувальників

Життя  17 листопада 2016 року, 15:38 806

Останнім часом власниками транспортних засобів з іноземною реєстрацією неодноразово порушувалося питання про скасування режиму «транзит» або ж збільшення термінів транзитного ввезення для транспортних засобів іноземної реєстрації під керуванням громадян України. Також вимогою є створення умов для спрощеного перетинання кордону цими автомобілями, у тому числі без фактичного перетинання кордону, шляхом проставляння відміток прикордонних і митних служб у паспортному документі власника транспортного засобу.

Відмітимо, що перетинання кордону особами та транспортними засобами здійснюється через пункти пропуску, що визначені відповідними Угодами. Кожен пункт пропуску складається з двох частин –  української та суміжної сторони та є єдиною структурою. Фактом перетинання кордону є оформлення особи та транспортного засобу у прикордонно-митному відношенні в пункті пропуску (в українській та суміжній частинах), – йдеться у повідомленні прес-служби Чопського прикордонного загону.

В той же час наголосимо, оформлення транзитних транспортних засобів іноземної реєстрації віднесено до компетенції ДФС та регламентується законодавством України.

Умови ввезення громадянами таких транспортних засобів особистого користування та вимоги до їх переміщення визначені Митним кодексом України. Спрощений порядок митного контролю транспортних засобів особистого користування, що ввозяться в режимі транзиту, без вивезення транспортних засобів за межі митної території України суперечить вимогам чинного законодавства. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0