У Мукачеві побільшало крадіжок, – заступник прокурора

Життя  17 листопада 2016 року, 16:10 679 ВІДЕО

Сьогодні, 17 листопада, під час сесії Мукачівської міської ради заступник прокурора Костянтин Цап розповів депутатам про стан законності на території міста. Йшлося про період упродовж 9 місяців 2016 року та про заходи щодо зміцнення законності в місті.

Так, зі слів Костянтина Цапа, у Мукачеві існує негативна тенденція, яка пов’язана з ростом злочинів у сфері власності, зокрема крадіжок та крадіжок із проникненням у житло.

"Всі ви знаєте ситуацію, яка стосується держави в цілому. Тому, такий ріст маємо. Впринципі ці питання обговорені, дещо вдається стримувати, а дещо, звичайно, є негативно в цьому напрямку", – розповів заступник прокурора.

Разом з тим, зі слів Костянтина Цапа, завдяки співпраці правоохоронних органів вдалося стабілізувати роботу по боротьбі зі злочинністю в місті Мукачево. Протягом 9 місяців поточного року зареєстровано на 11% менше звернень про кримінальні правопорушення. Також впав рівень злочинності по тяжких та особливо тяжких злочинах.

Крім того активізовано роботу у сфері незаконного обігу наркотиків, до суду скеровано ряд кримінальних проваджень у результаті яких винні отримали законне покарання. Відповідні заходи тривають і надалі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0