Працівники поліції навчали дітей правил дорожнього руху

Життя  18 листопада 2016 року, 09:14 719

У рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» інспектор з нагляду за дорожнім рухом капітан Іван Тесличко та дільничний інспектор майор Віта Горзов поспілкувалися з учнями Білківської ЗОШ І ступеня.

Капітан поліції Іван Тесличко розповів дітям про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, нехтування якими призводить до трагічних наслідків. Навів конкретні приклади, де діти ставали учасниками дорожньо-транспортних пригод. Особливо було акцентовано увагу на велосипедистів. Правоохоронець нагадав молодшим школярам ази дорожньої грамоти та застерегти їх від необачності й помилок, – зазначає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Далі, майор поліції Віта Горзов розповіла, як потрібно переходити дорогу, що очікувати транспорт потрібно на тротуарі та посадкових майданчиках, а якщо їх немає, то на узбіччі.

Після цього діти продемонстрували свої знання Правил дорожнього руху, розповідали про різні ситуації, які з ними траплялись на дорозі.

На закінчення учні та вчителі школи подякували майору поліції Віті Горзов та капітану поліції Івану Тесличко за цікаву бесіду. Поліцейські Іршавського відділення поліції докладають чимало зусиль, щоб дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей не траплялись.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0