На Закарпатті обговорили питання відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Румунією

Життя  19 листопада 2016 року, 12:10 799

Представники України та Румунії обговорили можливість відкриття додаткових пунктів пропуску на Закарпатті. Обговорення відбулось під час робочої зустрічі на території пропускного пункту "Халмеу" міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та представників Румунської залізниці і органів місцевого самоврядування прикордонних повітів Румунії.

Було ухвалено рішення про необхідність розробки проектів відкриття додаткових пропускних пунктів між двома країнами у межах Закарпаття.

"На 300 км спільного кордону на Закарпатті ми маємо два пропускних пункти. Натомість з Угорщиною їхня кількість значно більша. Україна та Румунія зацікавлені у розвитку прикордонної інфраструктури. При розробці відповідних проектів ми обов’язково будемо посилатись на думку місцевого населення, яке історично пов’язано протягом тривалого часу. Сьогодні ми обговорили можливість відкриття двох додаткових пропускних пунктів на кордоні з Румунією. Плануємо розпочати реалізацію цих проектів вже у 2017 році", - зазначив Володимир Омелян.

На зустрічі були присутні з румунської сторони заступник директора руху поїздів Румунської залізниці (РЗ) м. Бухарест Хораціу Іонеску, головний спеціаліст з інвестицій в РЗ м.Бухарет Лука Ірімес, начальник відділу перевезень РЗ м. Клуж Напока Крішан Іоан, а також представники румунського повіту Сате Маре – префект повіту Раду Буд, голова повітової ради Чобо Потокі, публічний менеджер в установі Префектури Крістіан Маріта.

Нагадаємо, що на Закарпатті з’явиться новий прикордонний пункт з Угорщиною "Дийда – Берегдароц".

А "пересічники" вже розблокували рух на КПП "Солотвино".

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0