На Перечинщині людина провалилась крізь пошкоджене покриття аварійного мосту

Життя  20 листопада 2016 року, 17:04 2081 ФОТО

Про цей випадок, який стався на аварійному мості у селі Ворочево Перечинського району, на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив користувач соцмережі Юрій Ломакін.

"Сьогодні під час велопрогулянки стали свідками того, як людина, долаючи міст, який знаходиться у аварійному стані, просто провалилася крізь його пошкоджене покриття.

Підвісний міст через річку Уж в селі Ворочево, нещодавно був пошкоджений "великою водою". Перила, дерев’яне покриття мосту та сталеві троси вода знищила дуже швидко.

Проте наших людей переконати дуже важко. Незважаючи на інформаційні таблички та біло-червону смугасту стрічку люди і далі, ризикуючи власним здоров’ям та життям, за звичкою продовжують користуватися цим мостом, адже він поєднує село із автобусною зупинкою та залізничною станцією.

Оголошення про наміри почати ремонт є. Сказати що керівництво сільської ради не попередило людей не можна. Окрім того такі оголошення розміщені з обох боків мосту.

Виходячи з суворих реалій сьогодення, навряд чи він буде відремонтований найближчим часом. А з огляду на безпечність, яка напевно є одним з елементів нашого менталітету, такі аварійні ділянки необхідно повністю розбирати та обгороджувати колючим дротом. Щоб було менше бажаючих отримати статус камікадзе", – йдеться у дописі Юрія Ломакіна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0