У 2017 році по Бескидському тунелю пустять потяги

Життя  21 листопада 2016 року, 09:10 1183

До кінця 2017 року планується запустити пробний поїзд по Бескидському тунелю, – повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України

«Інфраструктурні проекти – це довгострокові проекти. Повинна бути стабільна політика держави, прогнозованість і розвиток. Бескидський тунель – яскраве тому свідчення. Дуже приємно, що компанія дотримується графіків. Ми сподіваємося до кінця наступного року мати вже пробні потяги, які пройдуть через новий Бескидський тунель», – заявив міністр Володимир Омелян і уточнив, що в даний час на стадії проектування є декілька великих інфраструктурних проектів, які здатні вирішити проблеми окремих регіонів і поліпшити сполучення на державному рівні.

Як повідомлялося, реалізація цього масштабного інфраструктурного проекту дозволить збільшити пропускну здатність п’ятого європейського транспортного коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна).

Нагадаємо, що міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час візиту на Закарпаття повідомив про можливий запуск потягу міжнародного сполучення "Будапешт-Мукачево".

Джерело: Фінанс.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0