У Виноградові показали кроликів елітних порід

Життя  21 листопада 2016 року, 16:09 1807

Публічний показ втретє за останні роки організувала місцева асоціація кролівництва та птахівництва.

Презентаційний захід із породистими хутровими у спортивному залі Виноградівської ЗОШ №8 зацікавив місцевих мешканців та привернув увагу близько двох десятків кролиководів Закарпаття і сусідніх областей України. Не секрет, що на подібних виставках, як правило, відбувається жвавий обмін та продаж елітних звірків, вартість яких починається від 100 і вище євро.

– У цьогорічній виставці взяли участь дев’ятеро членів нашого клубу, вони представили близько двохсот елітних кроликів, – розповів керівник Виноградівської асоціації кролівництва та птахівництва Михайло Ягер. – Радує те, що з’явилися нові продуктивні породи, яких не було раніше.

Найбільша експозиція на виставці була у боронявського заробітчанина Сергія Продана. У його домашній міні-фермі біля трьох сотень елітних кроликів. Серед них десять чемпіонів із таких порід як сріблястий, віденський голубий, новозеландський червоний, каліфорнійський, а також велетні – білі, чорні та голубі.

Природньо, що саме цей кролівник із Хустщини зібрав найбільше нагород (11 кубків) на виставці, яка проводиться у формі конкурсного відбору.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0