Знайдено шістьох дітей, які з різних причин втекли зі своїх домівок

Життя  24 листопада 2016 року, 08:33 590

Співробітники Ужгородського відділу поліції розшукали трьох неповнолітніх. 22 листопада до правоохоронців звернулася ужгородка та повідомила, що її син пішов з дому та не повернувся. Жінка припустила, що її дитина перебуває на автовокзалі.  Зниклого 6-річного хлопчика поліція знайшла біля пішохідного мосту в Ужгороді, на площі Петефі. Дитину передали батькам. 

Ще двоє 17-річних хлопців втекли з ПТУ, про це поліції повідомив психолог навчального закладу. Підлітків правоохоронці знайшли під час загальнодержавного оперативно-профілактичного відпрацювання, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області. 

Працівники Мукачівського відділу поліції розшукали двох дівчат, які поїхали в інші області до своїх друзів. 15-річна дівчинка направлялася до Кривого Рогу Дніпропетровської області, 13-річна – добралася до Чернівців. Обох повернули батькам. 

В Мукачівському районі 14-річна жителька села Клячаново після сварки з батьком втекла з дому. Працівники поліції розшукали підлітка та повернули в родину. 

Всі сім’ї, з яких втікали діти, перевіряються працівниками поліції, з ними ведеться профілактична робота.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0