Заробітчан, які працюють у Польщі, хочуть легалізувати

Життя  24 листопада 2016 року, 10:03 838

У зв’язку зі зниженням пенсійного віку для самих поляків впродовж наступних кількох років потреба в трудових мігрантах в цій країні може зрости.

Саме тому поляки хочуть легалізувати 1 мільйон українських заробітчан, які вже працюють у Польщі.

Роботи для українців у Польщі багато – сайти оголошень рясніють пропозиціями працевлаштування. Щоправда, 90% – від нелегальних посередників.

Більшість заробітчан у Польщі працюють на основі договорів, які не гарантують соціальний захист та гідні умови праці. Аби уникнути зловживань з обох боків, польська асоціація підприємців та роботодавців пропонує легалізувати українських заробітчан.

"Ми виступаємо за легалізацію праці у Польщі для мільйона працівників з України, які вже працюють, щоб вони могли користуватися такими ж правами, як і громадяни Польщі. Ми хочемо, щоб українці могли змінювати місце роботи, щоб вони могли відкривати свій бізнес", – зазначив президент Союзу підприємців та роботодавців Польщі Цезари Казьмєрчак.

Це дозволить трудовим емігрантам змінювати місце роботи. Адже зараз українці у Польщі працюють за запрошенням від конкретного роботодавця і на конкретний період. Якщо ж робота не влаштовує – трудовий мігрант змушений повертатися додому з порожніми руками.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0