Мукачівці, які опалюють житло незареєстрованими електроприладами, зможуть отримати субсидію

Життя  24 листопада 2016 року, 14:15 910

На опалювальний період 2016-17 років мукачівці, у яких відсутнє централізоване теплопостачання і які змушені обігрівати приміщення незареєстрованими електроприладами (калориферами, електрокамінами, тощо), зможуть отримати субсидію. Відповідне рішення 22.11.2016 року затвердив виконавчий комітет Мукачівської міської ради. 

Як повідомляє начальник управління праці та соціального захисту населення  Мукачівського міськвиконкому Наталія Зотова для призначення субсидій уже використовує державну субсидійну програму, у якій є відповідна послуга з розрахунками й коефіцієнтами для здійснення таких нарахувань, – інформує Мукачівська міськрада.

Для того, щоб отримати субсидію на опалювальні електроприлади, які не вважаються офіційним електроопаленням, а лише додатковим джерелом тепла, потрібно: : 

1. Звернутися в абонентний відділ Мукачівського МРЕМ для одержання акту обстеження зовнішніх та внутрішніх енергомереж вашої оселі. Адреса: м.Мукачево, вул.Грушевського, 25.

2. Написати нову заяву та заповнити декларацію на отримання субсидії (їх взірці доступні в мережі інтернет, а також їх розсилали поштою), долучити акт обстеження електромережі й надіслати замовним листом на адресу УПСЗН: вул.Валенберга, 31, м.Мукачево, 89600. Також можна прийти в УПСЗН й заповнити заяву в секторі звернень громадян. Графік прийому громадян: понеділок, вівторок, четвер , п»ятниця з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00)

3. Після цього соцінспектори повинні виїхати за місцем вашого проживання й скласти акт матеріально-побутових умов.

4. На підставі зібраних документів і будуть при призначенні субсидії збільшені соціальні нормативи споживання електроенергії, а отже розмір субсидії на опалювальний період зросте. 

Самотнім людям похилого віку, інвалідам, які не мають сторонньої допомоги, зібрати документи можуть допомогти соціальні інспектори УПСЗН. Для цього слід зателефонувати за номером 2-30-63 й залишити відповідну заявку. 

Наголошуємо, що скористатися можливістю оформити субсидію на опалювальні електроприлади зможуть лише ті субсидіанти, які раніше користувалися централізованим теплопостачанням. Не зможуть розраховувати на такий вид субсидії особи, які користуються незареєстрованим електро- та газоопаленням (мають незареєстровані котли).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0