Першочергове завдання поліції – безпека міста, – головний поліцейський Мукачева

Життя  24 листопада 2016 року, 14:24 823

Начальник поліції Мукачева провів нараду з всіма керівниками підрозділів відділу поліції та окреслив головні напрямки роботи щодо підвищення рівня безпеки та ліквідацію злочинності у місті. 

Головний поліцейський Мукачева Василь Рябінчак поставив за ціль поліції – забезпечення безпеки населення та охорони публічного порядку, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

«Комплексна взаємодія та  координація спільних дій підрозділів поліції повинна бути  спрямована на забезпечення оперативного, ефективного та злагодженого реагування на події, що відбуваються у місті, – зазначив полковник поліції  Василь Рябінчак –   Наше завдання опрацювати ті райони, на території яких фіксується найбільше кримінальних правопорушень, серед яких  крадіжки майна та грабежі.  

Керівники підрозділів предметно обговорили, яким чином можна вплинути на зменшення кримінальної ситуації в місті та визначили напрямки, в яких планується поширити взаємодію  задля підвищення ефективності завдань щодо забезпечення безпеки.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0