Хлопець зі Львівщини, який в Ужгороді збирав гроші на IPhone 7, пояснив, навіщо йому цей дорогий ґаджет

Життя  25 листопада 2016 року, 07:32 Тетяна Грицищук 4004 ФОТО

Вчора, 24 листопада, на перехресті вулиць Корзо та Волошина львів’янин Володимир Дацків збирав гроші на IPhone 7, вартість якого 26 тисяч гривень. В руках тримав картонку, на якій написано «Збираю на IPhone 7».

Кореспондент видання поспілкувалася з хлопцем.

– Представтеся, будь ласка.

– Володя Дацків, 23 роки, з міста Золочів, що на Львівщині. Подорожую автостопом країнами Європи. На моєму рахунку вже 16 країн. Влітку об’їхав 9: з України поїхав до Польщі, далі була Австрія, Швейцарія, Італія і так далі. Наразі вирішив побувати у містах Західної України. Відвідав Дрогобич, Стрий. Другий день в Ужгороді. Далі планую поїхати до Мукачева, Хуста.

– Яка мета ваших подорожей?

– Все знімаю на камеру, виставляю на ютубі. Хочу показати людям, що можна подорожувати і без коштів. Я стартую з дому з порожніми кишенями. Живу і ночую у друзів. В Ужгороді зупинився в однієї дівчини в гуртожитку. Багато людей думає, що якщо нема грошей, то не можна подорожувати. Іноземними мовами теж не володію. Ну знаю там слів 15. Тому я хочу показати, що навіть не знаючи мови, можна подорожувати.

– Після нашого інтерв’ю всі захочуть подорожувати без копійки у кишені.

– Та ні, бо багато хто боїться, не хоче ризикувати. А я люблю екстрим. За гороскопом я Скорпіон. За допомогою свого відеоблогу хочу мотивувати людей, щоб вони не боялися подорожувати.

– А до чого тут айфон?

– Аби привернути увагу до себе. Якби я написав «Збираю на сємочкі», то хто би підійшов? Ніхто. Правильно? Як назбираю 26 тисяч гривень, то справді куплю айфон і розіграю його серед людей, які дивляться мій канал. Уже назбирав півтори тисячі. Протягом півтори години сьогодні назбирав 200 гривень.

– Навчаєтесь? Працюєте?

– Здобув дві освіти: з ремонту автомобілів та по будівництву. Зараз навчаюся у сільськогосподарському коледжі на стаціонарі, але на пари не ходжу, бо подорожую, – посміхається.

До нас підходить блондинка років 45 в чорних окулярах.

– У вас ошибка, – тицяє у табличку. – Не збираю, а зароблю. Не пробували заробити? – питає сердито.

– Нєт, – відповідає Володя і сміється. – Таких людей приходить багато, але ж вони не знають, для чого мені той айфон. А кожному пояснювати і не збираюся.

Протягом нашого семихвилинного спілкування поруч Володі стоїть чоловік з табличкою. Він збирає гроші на операцію на очах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0