Закарпатське подружжя вдочерило дитину, покинуту на мукачівському вокзалі

Життя  26 листопада 2016 року, 21:15 3552

В червні 2016 року на залізничному вокзалі Мукачева була знайдена дитина.

Знайдою виявилась дівчинка однієї доби від народження, яка працівниками поліції була доставлена до обласної дитячої лікарні.

За рішенням органу опіки та піклування народження немовляти було зареєстровано в міському відділі РАЦС. Під час визначення прізвища, імені та по-батькові були враховані імена тих людей, яким знайдена дитинка завдячує життям. Медичним обстеженням було встановлено, що внаслідок внутрішньоутробного інфікування дитина потребує тривалого лікування. Під час перебування в лікарні медичні працівники оточили дівчинку любов ’ю та турботою, але навідь хороші умови в палаті не могли замінити дитині сімейного оточення.

Службою у справах дітей, відповідно до закону, усиновлення дівчини було запропоновано подружжю, яке першими перебувало в черзі серед зареєстрованих кандидатів. Майбутні батьки після встановлення першого контакту з дівчинкою одразу визначились у своєму бажанні стати для неї батьками. Весь час підготовки документів та очікування рішення суду вони постійно навідували дівчинку, спілкувались з нею, дарували іграшки.

Сьогодні дівчинка має батьків, які обладнали для дівчинки окрему кімнату та завчасно придбали все необхідне для її життя та розвитку. Наявність проблем із здоров’ям дитини їх не відлякує. Вони впевнені, що зможуть замінити дитині біологічних батьків, які знехтували немовлям, оточити її турботою та любов’ю, і в решті решт подарувати їй сімейний затишок та безпеку.

Джерело: Зак Ньюз
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0