Мукачівські філателісти з нагоди 50-річчя клубу випустили поштові конверти та листівки

Життя  28 листопада 2016 року, 10:41 1436 ФОТО

13 листопада зібралися справжні поціновувачі монет та марок. Захід був присвячений 50-річчю Мукачівського клубу Філателістів.

На заході були присутні не тільки працівники пошти та колекціонери, але й школярі, для яких колекціонування марок – улюблене хобі. Аби увіковічнити цю знаменну дату – 50-річчя клубу, філателісти розробили дизайн та випустили обмеженим накладом поштові конверти та листівки, – йдеться у статті газети "Панорама" від 17 листопада.

Розробив дизайн конвертів та листівок знаний в місті колекціонер Стефан Брижак.

Перше зібрання клубу в місті над Латорицею відбулося у далекому 1966 році. Тоді 28 колекціонерів зібралося в колишньому будинку офіцерів, де було прийнято рішення створити клуб філателістів. Нинішні учасники клубу є учасниками різноманітних виставок. За активну пропаганду української філателії на Закарпатті і в зв’язку з 50-річчям клубу Закарпатською дирекцією УДППЗ «Укрпошти» активісти клубу були нагороджені грамотами. Серед нагороджених Володимир Гоменюк, Стефан Брижак, Войтех Земко та інші.

Мукачівський клуб об’єднує не тільки збирачів марок чи листівок, а і збирачів монет, прасок, значків, шевронів, келихів, дзвіночків, книг і ще сотні різних предметів – особливо якщо вони пов’язані із історією Закарпаття.

Мукачівські колекціонери вдячні керівнику Закарпатського військового ліцею полковнику Юрію Захарову за надану можливість проводити зустрічі в стінах ліцею та можливість спілкуватись з ліцеїстами, а також вдячні спонсорам – фірмі «Арсей» за виготовлення пам’ятних печаток та Мирославу Демянюку за допомогу у виготовленні листівок та пам’ятних конвертів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0