Завтра Закарпатська обласна наукова бібліотека стане «живою»

Життя  30 листопада 2016 року, 09:33 572

1 грудня, о 15.00 в головній книгозбірні краю (пр.Свободи,16) відбудеться  акція «Права людини: сучасне бачення» у форматі «живої бібліотеки», в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.

Мета заходу – сприяння покращенню розуміння і усвідомлення того факту, що люди бувають різними, допомогти людям отримати відповіді на запитання, яких не буває у звичайних книгах, –  стверджує Євгенія Напуда, завідувачка  відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.

Кожен бажаючий може взяти участь та поспілкуватися з "живою книгою". На заході будуть присутні «книги», до яких у суспільстві існує певний інтерес або  упередження: учасник АТО, громадський діяч, журналіст, поетеса, юрист, правозахисник, депутат міської ради та інші.

Особливістю цієї акції є те, що всю підготовку, організацію та проведення «живої бібліотеки» взяли на себе учні старших класів ужгородських шкіл.

Організатори -  управління освіти Ужгородської міської ради, ГО КАПЛ «Вестед», ГО «Самоврядування молоді «Інсайдер», учнівське врядування міста «КОРЗО»  та Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка.

 Вхід вільний.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0