Закарпатці опинились серед призерів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

Життя  1 грудня 2016 року, 08:06 580

Протягом 23-25 листопада Учасники Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» виборювали першість в номінаціях «Мехатроніка» та «Мобільна робототехніка».

Переможцями стали представиники Києва, Львівської  та Закарпатської областей, а також Харкова.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2016 році проводиться вперше за правилами змагання «WorldSkills International». Це – важливий засіб розвитку державно-громадського партнерства в системі освіти. Він сприятиме зростанню престижності професійної освіти, покращенню якості підготовки кадрів, конкурентоспроможності випускників професійно-технічних навчальних закладів на ринку праці, а також приєднанню України до міжнародного руху WorldSkills.

ІІ місце (Срібна медаль) у професійнійа компетенції "Мобільна робототехніка" вибороли студенти Ужгородського національного університету Анатолій Потапчук і Олексій Рубан.

Міжнародний рух «World Skills International» – найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів професійних та вищих навчальних закладів, молодих робітників у віці від 18 до 22 років, яке проводиться у Європі та світі кожні два роки.

Україна подала заявку на вступ до WorldSkills International.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0