Майно ПТУ може стати власністю територіальних громад сіл, селищ чи міст Закарпатської області

Життя  1 грудня 2016 року, 16:54 924

Необхідно передати з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області рухоме та нерухоме майно професійно-технічних навчальних закладів. Це сприятиме розвитку, належному функціонуванню професійно-технічних навчальних закладів та підвищення якості освітніх послуг.

На розгляд депутатів обласної ради підготовлено проект рішення про внесення змін до рішення обласної ради від 28.07.2016 № 392 «Про прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області рухомого та нерухомого майна професійно-технічних навчальних закладів», – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Пропонується звернутися до Кабміну України з проханням безоплатно передати з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області рухоме та нерухоме майно професійно-технічних навчальних закладів розташованих на території Закарпатської області, що перебувають у державній власності, під зобов’язання використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

Підставою розробки даного проекту рішення є витяг з протоколу №9 засідання КМУ від 5 травня 2016 року, лист голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 26.05.2016 року №06-09/1542 та висновок постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Реалізація зазначеного акту не потребує додаткового фінансування. Прийняття цього проекту рішення сприятиме розвитку, належному функціонуванню професійно-технічних навчальних закладів та підвищення якості освітніх послуг.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0