Москаль спростував поширену деякими ЗМІ суперечливу інформацію

Життя  2 грудня 2016 року, 10:43 951

Оприлюднена деякими ЗМІ інформація про начебто невикористання бюджетних коштів на будівництво та ремонт автодоріг на Закарпатті не відповідає дійсності.

Про це зазначає Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

–  Загальна сума коштів, виділена з бюджетів різних рівнів на 2016 рік, становить не 517 мільйонів (як вказує один із телеканалів), а 221 мільйон гривень, –  зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. –  Із них кошти Державного бюджету – 187 мільйонів гривень. Станом на початок грудня усі гроші, передбачені на будівництво та ремонт автодоріг, вперше за останні роки використані на Закарпатті до копійки. Залишається ще 7 мільйонів гривень для експлуатаційного утримання доріг (підсипка, розчистка від снігу тощо), які будуть використані до кінця року.

Невелика частка коштів із місцевих бюджетів, що передбачені для ремонту доріг, поки не використані, однак вони залишаються на наступний рік, а не повертаються до Державного бюджету.

Підсумкову інформацію про будівництво на ремонт автодоріг на Закарпатті в 2016 році у порівнянні з попередніми роками буде оприлюднено в кінці грудня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0