СБУ фіксує спроби антиукраїнських сил розхитати ситуацію в Закарпатті за допомогою фейкових вкидів

Життя  2 грудня 2016 року, 12:54 928

Управління СБ України в Закарпатській області фіксує активізацію спроб антиукраїнських сил розхитати ситуацію як в регіоні, так і в державі через поширення у ЗМІ різного роду провокаційних заяв.

Черговий фейк про начебто вимоги «автономізації», які цього разу нібито прозвучали від представників угорської національної меншини, з’явився першого грудня ц.р. в медіа-ресурсах, наближених до корпорації Індустріальний союз Донбасу, – йдеться у заяві прес-групи УСБУ в Закарпатській області.

В інформації йшлося про створення так званого комітету іноземних справ, який мав би представляти інтереси угорців на міжнародному рівні окремо від України.

Управління СБ України в Закарпатській області ретельно перевірило викладені у статті факти, опитало всіх осіб, згаданих в інформації. За результатами перевірки представники української спецслужби з’ясували, що викладена інформація не відповідає дійсності.

Управління СБ України в Закарпатській області вбачає в таких діях ознаки ведення інформаційної війни, спроби посіяти ворожнечу в багатонаціональному регіоні, а також створення «картинки» на догоду агресорові.

СБУ встановила всіх причетних до створення цього фейкового повідомлення та подібних інформаційних вкидів і провела з ними відповідні роботи у рамках чинного законодавства.
Українська спецслужба жорстко реагуватиме на будь-які прояви автономізму, сепаратизму та іншу антиконституційну діяльність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0