На межі Закарпаття та Івано-Франківщини рятувальники шукали 6 туристів з Києва, які заблукали

Життя  3 грудня 2016 року, 13:24 961

2 грудня о 16:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на горі Говерла, біля Ворохти Яремчанської міської ради, заблукали два туристи.

О 17:55 для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали 7 ворохтянських гірських рятувальників. О 20:15 вони знайшли двох горе-мандрівників на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями. Стан людей задовільний, – стверджує Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Проте з’ясувалося, що до автобуса, на якому приїхали знайдені туристи, із прогулянки горами не повернулися ще четверо осіб. О 22:13 рятувальники знайшли ще 3 туристів в районі короткого маршруту. Медичної допомоги вони не потребували.

Останнього загубленого було знайдено аж на полонині Гропа о 1:00 3 грудня закарпатськими гірськими рятувальники, котрих підключили до пошуково-рятувальних робіт для допомоги прикарпатським гірським рятувальникам. Стан знайденого чоловіка стабільний.

З’ясувалося, що всі ці мандрівники прибули помилуватися карпатськими краєвидами із Києва та Київської області та тимчасово мешкали в одній із приватних садиб селища Ворохта.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0