Танцювальні колективи Рахівського РБДЮТ – переможці "Art Dance 2017"

Життя  6 грудня 2016 року, 16:37 2133 ФОТО

3 грудня 2016 року в Івано-Франківську пройшов ІІІ Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва "Art Dance 2017". В танцювальному чемпіонаті змагалися понад 1500 дітей з трьох областей України. Загалом "Art Dance 2017" зібрав понад 128 танцювальних колективів з Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Рахівщина на конкурсі, за підтримки народного депутата України Василя Петьовки, була представлена танцювальними колективами районного будинку дитячої та юнацької творчості. За результатами змагань  танцюристам з Рахівщини вдалося  вибороти призові місця. Зокрема, ​1 місце в номінації "Народний танець діти 10-13 років" отримав танцювальний  колектив  "Щастя" з селища Ясіня (керівник Соловйова Д.І.), а чотири колективи сучасного танцю "Міленіум" під керівництвом Зозулич А.Р. одержали - 2 місце в номінації "Естрадний танець Junior 13-16 років", 2 місце в номінації "Естрадно-спортивний танець Junior 13-16 років", 2 місце в номінації "Вуличний танець діти 10-13 років, та 2 місце в номінації ""Вуличний танець Debut (перша участь). Відзначився також і хореографічний колектив "Стиль" під керівництвом Рябчук В.В., який виборов 3 місце в номінації "Вуличний танець діти 10-13 років".

Всі колективи-переможці чемпіонату  отримали дипломи та кубки від голови журі Раду Поклітару.

Батьківський комітет та дирекція Рахівського Районного будинку дитячої та юнацької творчості висловлюють вдячність народному депутату України Василю Петьовці, за сприяння якого танцювальні колективи Рахівщини змогли взяти участь у змаганнях  «Art Dance 2017».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0