Мільярдер із Мукачева мав намір купити Одеський припортовий завод, але відмовився по вагомій причині

Життя  8 грудня 2016 року, 15:45 3362

Американська компанія IBE Trade Corp відмовилася від участі в конкурсі з приватизації ОПЗ виключно з економічних причин. Так прокоментував конкурс, який не відбувся, Президент компанії Алекс Ровт.

"Причини нашої відмови – виключно економічні, – пояснив він. – Всім відомо, що ціна на продукцію хімічної промисловості прямо залежить від ціни на газ, який в структурі собівартості виробництва азотних добрив займає 70-85%. Розглядаючи варіант купівлі ОПЗ, ми вели переговори про можливість укладення контрактів на газ за зниженою ціною, але угоду не було досягнуто. А ціна 240$ за 1000 куб. м. не дозволяє говорити про рентабельність або можливості проведення пакету "реанімаційних заходів" для ОПЗ. Для порівняння: ціна на газ у Білорусі близько 120 дол. за 1000 куб. м, в Угорщині – 160 дол."

Пан Ровт також додав, що щодо фінансового стану підприємства, особливих новин для компанії не було, величина заборгованості була відомою і це не залишало місця для ілюзій.

Крім того, він зазначив, що компанія була приємно здивована роботою представників Фонду держмайна, професіоналізмом і рівнем підготовки документації і всіх супутніх процедур.

"Їм можемо сказати тільки слова подяки", – заявив Ровт.

Джерело: УН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0