Держприкордонслужба спільно з військовою прокуратурою перевіряє причетність військовослужбовців до злочинної схеми

Життя  8 грудня 2016 року, 17:01 885

Як вже повідомлялося, в рамках тижня протидії корупції Державна прикордонна служба України проводить низку інформаційних та інших заходів, направлених на профілактику корупційних проявів та зниження корупційних ризиків. Йдеться, в тому числі, і про посилення взаємодії із іншими правоохоронними органами в контексті ліквідації корупційних схем.

Так, наприкінці листопада від словацьких колег стало відомо про викриття ними каналу незаконного переправлення громадян Сирії за чеськими та словацькими паспортами і затримання кількох інспекторів, які підозрюються у причетності до цієї злочинної схеми.

Для підрозділів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби це стало підставою для початку службової перевірки щодо можливої причетності до цієї злочинної діяльності і військовослужбовців- прикордонників.

Сьогодні до військової прокуратури вже направлено повідомлення про ознаки вчинення злочину та причетність до схеми принаймні одного військовослужбовця. Можливе залучення до злочинної діяльності ще кількох військовослужбовців перевіряється вже спільно з військовою прокуратурою. У разі, якщо їхня причетність до незаконної діяльності буде встановлена, в залежності від ступеню залучення, на них чекає дисциплінарна або кримінальна відповідальність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0