Мер Мукачева віддав свою річну зарплату на благодійність

Життя  9 грудня 2016 року, 08:12 4813 ФОТО

За період з грудня минулого року обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який функціонує в Мукачеві по вулиці Духновича, 87 отримав на благодійний рахунок майже 212 тисяч гривень – це зарплата включно з передбаченими преміями та іншими доплатами Мукачівського міського голови Андрія Балоги, яку він перераховує в заклад з дня роботи на посаді міського голови.

За словами керівника закладу Марини Дашик, в закладі вже використано 106 тисяч з благодійного рахунку. За ці кошти тут закуплено обладнання для харчоблоку, холодильник, набори для творчості, спеціалізоване медичне взуття, акустична система, столовий посуд. Також для малечі були організовані поїздки до Національного парку «Синевир», проводили фізкультурно-спортивні заходи на базі термальних комплексів області, – зазначає Мукачівська міськрада.

Заплановано придбати і обладнання для сенсорної кімнати, предметів для психо-мовного розвитку, подарунки до новорічних свят. Предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря буде придбано на 44 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0