Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Рятувальники провели тренування на гірськолижному курорті

Рятувальники провели тренування на гірськолижному курорті

Щороку, перед початком гірськолижного сезону, рятувальники гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області проводять планові навчання, де відпрацьовують свої навички щодо порятунку туристів у можливих екстремальних ситуаціях.

ВІДЕО ДНЯ

8 грудня такий захід відбувся на одному з гірськолижних витягів, що розташований у с. Ізки Міжгірського району. У ньому взяли участь рятувальники Мукачівського, Міжгірського та Нижньо-Ворітського гірських пошуково-рятувальних відділень, – повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

За сценарієм відпрацьовувалася ситуація щодо рятування туристів з крісельної дороги під час аварійної зупинки підйомника. Під час навчань кожен рятувальник повинен був дістатися до завислого над горою підйомника, який аварійно зупинився, та спустити на спеціальному обладнанні умовного потерпілого на землю.

Реклама

Також у ході тренувань проводилися й заняття з персоналом, який обслуговує гірськолижні підйомники. Основна увага акцентувалася на першочергових діях працівників в екстремальних ситуаціях, котрі можуть виникати під час роботи підйомників та проведення спільних з рятувальниками заходів з порятунку людей, які потрапили у небезпеку.

Як розповідають рятувальники, невдовзі аналогічні тренування відбудуться й на схилах гори Красія, що у Великоберезнянському районі.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно