Вулиці Хуста вкрила ожеледь: перехожі падають, лікарі констатують забої та переломи

Життя  9 грудня 2016 року, 14:46 1059

9 грудня дороги міста над Тисою стали схожими на дзеркало.

– На мостику на вулиці міській я впала і мало не скотилася в Хустець. Могла поламатися. Врятував мене випадковий  перехожий, – каже містянка Валентина Сабов.

– Травмувалася біля ринку. Ішла в поліклініку, аби мене оглянули, та прямо неподалік впала вдруге. Сходами мене виводив якийсь юнак, що проходив поруч. Іти самостійно не могла. На щастя, маю лише забої та синці. Додому повернулася на таксі, боялася ступити крок, – зізналася інша хустинка Вероніка Король.

Прокоментував ситуацію і Хустський міський голова.

– У нас є розроблені правила благоустрою, згідно з якими біля кафе та магазинів присипати дороги повинні підприємці. Також у місті працює спеціальна служба, яка посипає вулиці спеціальною сумішшю, – зазначив Володимир Кащук.

Підприємці ж, у свою чергу, також нарікають…

– Мені що, закупити міх солі і йти весь центр посипати тому, що в мене є магазин у Хусті? Біля власного закладу я присипав, сусіди  – також.  Але за 10 метрів від них – льодова арена, – запевнив пан Юрій.

На жаль, уже зранку хустяни падали та травмувалися на багатьох вулицях міста.

– На 14 годину поступило троє пацієнтів з переломами кінцівок, ще троє – на амбулаторному лікуванні. Серед потерплих є й неповнолітні – семирічний хлопчик., – розповіла завідувач приймальним відділенням Хустської районної лікарні Раїса Штефуца.

Зараз, на щастя, ситуація змінилася на краще: більше доріг присипано  і мороз відпустив. Однак синоптики обіцяють, що незабаром подібні погодні сюрпризи повторяться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0