Найкраща гандбольна команда України потребує фінансової підтримки

Життя  9 грудня 2016 року, 15:34 839

Депутатський корпус облради в ході другого пленарного засідання 5-ої сесії підтримав запит свого колеги Олександра Антала щодо виділення коштів для фінансової підтримки гандбольної команди СК «Карпати» Ужгород.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

У депутатському запиті йдеться: «Жіночий гандбол, як вид спорту має історично давню та славну традицію в Закарпатті. З 1960 років жіноча гандбольна команда «Карпати»  Ужгород приймала участь у чемпіонаті СРСР з гандболу серед жіночих, команд вищої ліги і мала значні спортивні досягнення.

ГО СК «Карпати» приймає участь у чемпіонатах України з гандболу в жіночій суперлізі з 1991 року, з моменту проведения цих змагань в Україні. За результатами чемпіонату України сезону 2006-2007 роки команда зайняла трете місце серед команд суперліги. Після бронзових медалей - планку підняли вище: результат сезон 2010-2011 - срібні медалі чемпіонату, а у сезонах 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014 - золото України!

Також ГО СК «Карпати» приймає участь у міжнародних змаганнях, а саме у Кубках ЄГФ, де у сезоні 2015-2016 р.р. дійшли до півфіналу.

Гравці команди систематично запрошуються і захищають честь національної збірної України на міжнародних аренах, як основний склад так і молодіжний. Всі ці досягнення на сьогоднішній день потребують великих затрат. Це і заробітна плата дівчат, виїзди на змагання різного рангу, екіпірування, матеріально-технічна база та фармакологія, відновлювальні заходи та ін.

Для покращення виступів спортсмено к та іміджу команди на всеукраїнських та міжнародних аренах  ГО СК «Карпати» просить надати фінансову допомогу у  розмірі 500 000 грн».

Даний запит направлено на розгляд Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0