Ракошинці б’ють на сполох: через відсутність об’їзної дороги, в селі стаються смертельні аварії

Життя  9 грудня 2016 року, 15:48 925

На адресу Закарпатської облради надійшло звернення від депутатів Ракошинської сільської ради про те, що жителі с.Ракошино просять вирішити питання виділення коштів на будівництво об’їзної дороги.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

«Будівництво цієї багатостраждальної дороги не вирішується вже десятиріччями і, як наслідок, постійні дорожньо-транспортні пригоди, аварії, багато смертей, в тому числі і серед дітей.

Також проблемним залишається на території сільської ради і жахливий стан доріг сіл Кайданово, Домбоки, Руське та Чопівці», наголошується у депутатському зверненні крайового парламентаря Михайла Мотильчака.

У зверненні депутатів Ракошинської сільської ради, зокрема, сказано: «Ми, депутати Ракошинської сільської ради звертаємося до Вас з проханням, щодо звернення до Кабінету Міністрів України про виділення коштів для будівництва об’їзної дороги в об’їзд с.Ракошино, у зв’язку з численними зверненнями мешканців сіл Ракошинської сільської ради, щодо аварійності на даному відрізку дороги державного значення. Питання аварійності, небезпеки, травматизму та інших негативних факторів, що є наслідком проходження траси міжнародного сполучення на життя та побут мешканців сільської ради не може викликати сумніву ні в кого. «Будівництво» об’їзної дороги вирішується уже протягом довгого часу. Кожного року нас мешканців сільської ради запевняють всі ланки влади про «розпочаток» будівництва об’їзду с.Ракошино. В результаті ми бачимо про реальний розпочаток будівництва лише на відрізку м.Берегова.

Враховуючи вищенаведене переконливо просимо Вас прикласти всіх зусиль, звернутися до КМ України, Верховної Ради про виділення коштів на будівництво обїзду с.Ракошино траси міжнародного сполучення «Київ-Чоп» тарозпочати зазначене будівництво», йдеться у зверненні депутатів Ракошинської ради.

Під час другого пленарного засідання 5-ої сесії депутатський корпус підтримав ці звернення, направив на розгляд ОДА та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області для позитивного вирішення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0