Депутати облради наполягають у 2017 році провести капітальний ремонт автодороги у смт. Батьово

Життя  12 грудня 2016 року, 14:24 521

Підтримали крайові парламентарі і ще один колективний депутатський запит від фракції КМКС, озвучений у ході другого пленарного засідання п’ятої сесії облради головою Михайлом Рівісом щодо капітального ремонту автомобільної дороги С-070117 на території смт. Батьово Берегівського району і направили на розгляд обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

У документі наголошується, що на сьогодні покриття вказаного автошляху перебуває у вкрай незадовільному стані, капітального ремонту потребує ділянка дороги довжиною 2,3 км. Це створює суттєві перешкоди у реалізації потенціалу смт. Батьово та фактично нівелює інші зручні транспортні рішення, які можуть бути використані для задоволення потреб туристів, що прямують потягами до Закарпатської області задля відвідування популярних рекреаційних курортів Берегівщини, – зазначає прес-служба Закарпатської облради.

Зважаючи на це та враховуючи необхідність практичної реалізації низки законодавчих актів, схвалених Верховною Радою України, останнім часом з метою створення ефективного Дорожнього фонду, зокрема: Законів України «Про внесення змін до Бюджетного Кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі», «Про внесення змін до Закону України  «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі», «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», депутати просять при плануванні робіт з управління дорожнім господарством Закарпатської області, передбачити капітальний ремонт дороги С-070117 у смт. Батьово у 2017 році.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0