Будівлю кінотеатру "Перемога" у Мукачеві продадуть. Відоме ім’я покупця

Життя  15 грудня 2016 року, 11:57 2602

Міський бюджет отримає 17 млн. 543 тис. гривень від продажу 1412 метрів квадратних будівлі комунального майна на пл. Кирила і Мефодія, 3-2. Йдеться про будівлю кінотеатру «Перемога».

На сесії депутати погодили звіт суб’єкта оціночної діяльності фізичної особи-підприємця Белих Л. про оцінку нежитлової будівлі, на пл. Кирила і Мефодія, 3-2, загальною площею 1412,4 кв.м. для відчуження шляхом викупу, – повідомляє Мукачівська міська рада.

На підставі висновку експерта про вартість, депутати затвердили ціну продажу нежитлової будівлі для продажу покупцю – основному орендарю об’єкту – ФОП Шубець В.О. в розмірі 17 млн. 543 тис. гривень.

Також затверджено істотні умови продажу. Покупець має провести фінансові розрахунки до укладення договору купівлі-продажу комунального майна, але не пізніше 60 днів з дня прийняття даного рішення. Підприємець має використовувати об’єкт нерухомого майна за цільовим призначенням – заклад культурно-просвітницького обслуговування територіальної громади м. Мукачева та району.

Варто додати, що наприкінці вересня навколо кінотеатру "Перемога" розгорівся скандал. Тоді його на кілька днів закрили.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0