Ще чотири райони Закарпаття отримають шкільні автобуси

Життя  16 грудня 2016 року, 14:31 1293

У понеділок, 19 грудня, нові шкільні автобуси отримають Мукачівський, Виноградівський, Свалявський та Хустський райони Закарпатської області. Два автобуси для шкіл Хустщини закуплені в рамках програми «Шкільний автобус», а ще по одному – для Мукачівщини, Виноградівщини та Свалявщини – вдалося придбати за рахунок зекономлених на тендерах коштів. Ключі від транспортних засобів в урочистій обстановці біля головної ялинки Закарпаття вручить Геннадій Москаль, котрий особисто домагався виділення з Державного бюджету необхідних коштів.

Нагадаємо, що в 2014 році із Закарпаття відправили в зону АТО 20 шкільних автобусів для потреб армії. Жоден із них так і не повернувся назад. У 2016 році за рахунок коштів Державного та місцевих бюджетів (у розрахунку 70% на 30%) в області планувалося купити 24 шкільні автобуси, однак завдяки економії на тендерних процедурах загальна кількість автобусів досягла 27.

Вручення ключів від шкільних автобусів відбудеться в Ужгороді на площі Народній о 13.00. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Юлия Костюк 17.12.2016, 19:40
Це добре, коли держава піклується про дітей! Попіклуйтесь і ви про своїх дітей, купуючи якісні рюкзаки за хорошими цінами тут: http://centrsumok.com