Під час благодійцного аукціону "Купи зустріч – подаруй дитині свято" закарпатці зібрали понад 140 тисяч гривень

Життя  19 грудня 2016 року, 09:44 977

На Закарпатті підбили підсумки благодійної акції "Купи зустріч – подаруй дитині свято".

Про це повідомив один з ініціаторів проведення благодійного аукціону Денис Ман.

"Велика зустріч завершилася! Дозібрали 11 590 гривень, тобто за всю акцію зібрано 140 590 гривень. Вирішили завершити заміну вікон в школі-інтернаті в с.Нижній Бистрий, завтра їдемо в школу інтернат в Перехрестя, допоможемо коштами хворому 1,3-річному хлопчику, 23-го їдемо в Ільницю на новорічний вечір, 24-го в Свалявський будинок дитини та реабілітаційний центр... Словом, був гарний плідний вечір. Відтепер у нас всю акцію вестиме благодійний фонд "Подаруй дитині свято", головою якого є Марія Ман. Наснаги команді Марічки та нашій великій дружній команді!", – зазначив Денис Ман.

Також визначили переможців у різних номінаціях: 

Найшвидший покупець – Maрина Прісняк

Найактивніший волонтер – Андрій Петрище

Найдорожчий лот – Андрій Півень

Найдорожчий оплачений лот – Тетяна Морська

Найактивніший покупець – Роман Півкач.

Водночас активісти зазначили, що об’єднують тих, хто любить допомагати дітям і не чекає нічого взамін, тих, хто може виділити шматочок доброти від себе та поділитися з ближніми, тих, хто завжди знаходить час на благодійність.

"І головна наша задача - робити все максимально прозоро. Нас дуже багато. І як завершили нинішній вечір ведучі, всі ми сповідуємо лозунг "Добрим бути просто". Тож будьмо! Дякую всім, хто з нами 7-ий рік поспіль! І хто долучився сьогодні та буде з нами завтра!", – сказав організатор акції.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0