У Перечині пройшла різдвяна ярмарка

Життя  19 грудня 2016 року, 10:06 1161

Вчора у Перечині ярмаркували. Різдвяна ярмарка була розгорнута у пасторальному центрі римо-католицького костела святого Августина.

Тут продавали новорічно-різдвяний крам, листівки, іконки, вервиці. Любов Мелечинська з Кам’янецької Гути, що на Ужгородщині, привезла різноманітні медові пряники у формі янголів, дзвіночків, ялинок, сніговиків, які сама випікає та оздоблює. Ціни на вироби від 10 до 30 грн.

Діти, які є прихожанами римо-католицького костела у Тур’ї-Реметі, власноруч виготовили новорічно-різдвяні композиції з природних матеріалів: кори дерева, шишок, моху. Їхня вартість невисока – 15 гривень. Вони також зробили прикраси на ялинку з тіста у формі сердечка, місяця, квітів. Ціна – дві гривні.

Був тут товар і по гривні, і по 50 копійок. За таку ціну можна було купити різдвяні листівки, до речі, дуже гарні. Серед покупців вони користувалися неабияким попитом. Ще б пак, адже тепер мало що можна купити за «Володимира Великого». Міський листоноша Ольга купила десять листівок, каже, що подарує їх друзям, родичам.

Більшість відвідувачів ярмарки купувала оплатки. Їх споживають римо-католики перед святковою трапезою на Святвечір.

Ірина Судакова придбала товару на 50 грн.

– Дуже сподобалися новорічні композиції, які діти виготовили з природних матеріалів. Не могла не купити, завжди підтримую умільців. Купила ще медові пряники та оплатки, – розповідає пані Ірина. 

Міський голова Іван Погоріляк теж завітав на ярмарку. Купив медові пряники дітям, невісткам та онукам. Подарунки вручить їм завтра за родинним столом, який накриють з нагоди престольного празника у Перечині. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0