Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

До притулку в Батєві навідалися Миколаї

До притулку в Батєві навідалися Миколаї

Представники молодіжного крила Закарпатської обласної організації партії "Народний фронт" завітали з подарунками до вихованців дитячого притулку у селищі Батєво. До свята Миколая, коли всі діти чекають на диво і сюрпризи, "фронтовики" зібрали теплі речі, іграшки, засоби гігієни, канцтовари та солодощі, щоб потішити малечу.

До притулку в Батєві діти потрапляють зі складною долею, скаліченою психікою та надірваним здоров’ям. Багатьох підібрали на вулиці чи на вокзалі, коли вони жебракували, або заблукали і нічого не знають про близьких. Сюди ж направляють дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування. У притулку вони можуть перебувати 90 діб, після чого адміністрація разом з іншими соціальними службами повинні знайти місце проживання або навчання для малюка, його батьків чи опікунів. Щороку через притулок проходить від 360 до 400 неповнолітніх дітей. Дитячий заклад знаходиться на повному державному забезпеченні із розрахунку 36 грн. на добу. Це кошти на утримання однієї дитини, зарплати працівникам та господарську діяльність. Зайве казати, що сума мізерна, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної організації партії "Народний фронт".     

На сьогодні в будинку перебуває 52 дітей. Окремі потрапили сюди зовсім нещодавно – виснажені, дезорієнтовані, без живого блиску в очах. Як один хлопчик, що в 3 роки важить всього 7 кг. Вдома він голодував і мало не загинув. Тепер хлопчика відгодовують і він вже поволі може ходити, тримаючись за руку дорослих.

– Ми раді, що змогли хоча б промінчик радості подарувати цим малюкам. Розпаковуючи подарунки, вони тішилися ним, як звичайні діти у всьому світі. Але нас емоції переповнювали, напевно, більше. Ми всі сьогодні потребуємо добра, – прокоментував керівник молодіжного крила Закарпатського "Народного фронту" Владислав Сабат.

 

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно