До притулку в Батєві навідалися Миколаї

Життя  19 грудня 2016 року, 11:02 1679 ФОТО

Представники молодіжного крила Закарпатської обласної організації партії "Народний фронт" завітали з подарунками до вихованців дитячого притулку у селищі Батєво. До свята Миколая, коли всі діти чекають на диво і сюрпризи, "фронтовики" зібрали теплі речі, іграшки, засоби гігієни, канцтовари та солодощі, щоб потішити малечу.

До притулку в Батєві діти потрапляють зі складною долею, скаліченою психікою та надірваним здоров’ям. Багатьох підібрали на вулиці чи на вокзалі, коли вони жебракували, або заблукали і нічого не знають про близьких. Сюди ж направляють дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування. У притулку вони можуть перебувати 90 діб, після чого адміністрація разом з іншими соціальними службами повинні знайти місце проживання або навчання для малюка, його батьків чи опікунів. Щороку через притулок проходить від 360 до 400 неповнолітніх дітей. Дитячий заклад знаходиться на повному державному забезпеченні із розрахунку 36 грн. на добу. Це кошти на утримання однієї дитини, зарплати працівникам та господарську діяльність. Зайве казати, що сума мізерна, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної організації партії "Народний фронт".     

На сьогодні в будинку перебуває 52 дітей. Окремі потрапили сюди зовсім нещодавно – виснажені, дезорієнтовані, без живого блиску в очах. Як один хлопчик, що в 3 роки важить всього 7 кг. Вдома він голодував і мало не загинув. Тепер хлопчика відгодовують і він вже поволі може ходити, тримаючись за руку дорослих.

– Ми раді, що змогли хоча б промінчик радості подарувати цим малюкам. Розпаковуючи подарунки, вони тішилися ним, як звичайні діти у всьому світі. Але нас емоції переповнювали, напевно, більше. Ми всі сьогодні потребуємо добра, – прокоментував керівник молодіжного крила Закарпатського "Народного фронту" Владислав Сабат.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0