В ужгородських школах оголосили карантин

Життя  19 грудня 2016 року, 16:36 1942

Із 20 грудня припиняється навчання в загальноосвітніх закладах Ужгорода у зв’язку із підвищенням рівня захворюваності на ГРВІ.
Розпорядження міський голова Богдан Андріїв підписав після засідання протиепідемічної комісії, яке відбулося сьогодні. Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

За озвученими даними, епідемічний поріг захворювань на ГРВІ та грип перевищено. Порівняно з минулим тижнем хворих стало більше, за віком цифри наступні:
- до 4 років захворюваність зросла на 25,8%, або на 53 випадки;
- від 5 до 14 років - на 46%, або на 184 випадки;
- від 15 до 17 років - на 57%, або на 28 випадків;
- серед дорослих - на 87%, або на 225 випадків.

Карантин триватиме до 2 січня. На період його дії забороняється проведення масових дитячих заходів у закритих приміщеннях.

Разом із тим, обмежувальні протиепідемічні заходи продовжать у дитсадках. Вихователі мають проводити загальний ранковий огляд дітей з опитування батьків про стан здоров’я дитини напередодні, не допускати дітей з ознаками ГРВІ у колектив, також буде обмежено, а то й заборонено проведення масових заходів у закритих приміщеннях, забороняється й переведення дітей із групи у групу та прийом нових діток тощо. Обмеження стосуються і персоналу, який повинен працювати у марлевих масках та забезпечити посилені санітарно-гігієнічні заходи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0