Прикордонник, який врятував життя двом нелегалкам, отримав відзнаку

Життя  20 грудня 2016 року, 09:57 935

12 грудня на Закарпатті прикордонник Мукачівського загону Тарас Сервило врятував від неминучої загибелі двох іноземок, які намагалися незаконно пробратися через кордон в Угорщину. В той день старший лейтенант Тарас Сервило очолював один з прикордонних нарядів, який ніс службу на «зеленій» ділянці держрубежу.

Напередодні співробітники Мукачівського загону отримали інформацію про появу групи невідомих осіб поблизу українсько-угорського кордону. Прикордонники негайно поінформували своїх угорських колег та висунулися на затримання. Під час пошукової операції прикордонний наряд помітив двох осіб, які вдалися до втечі в напрямку кордону через канал Чоронда та провалились під кригу і почали тонути. Втікачами виявилися дві жінки. Старший прикордонного наряду старший лейтенант Тарас Сервило не роздумуючи кинувся їм на порятунок. Оскільки угорський берег каналу більш пологий, жінок прикордонник витягнув на суміжну сторону. Незабаром прибув і угорський прикордонний наряд, який надав жінкам першу медичну допомогу.

Завдяки сміливим, рішучім та зваженим діям Тараса були врятовані двоє громадянок В’єтнаму, які мали намір порушити державний кордон з України в Угорщину. За проявлений професіоналізм старший лейтенант Тарас Сервило нагороджений відзнакою Держприкордонслужби – нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону».

Крім того, за виняткову мужність, проявлену під час рятування життя людей, наразі розглядається питання про заохочення прикордонника державною нагородою України медаллю «За врятоване життя».

Сьогодні Тарас Сервило продовжує сумлінно та ініціативно ставитися до виконання службових завдань за напрямком діяльності. Зазначимо, що в період з квітня по листопад 2014 року він безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на східних рубежах державного кордону України в складі відділу прикордонної служби «Красна Талівка».

Загалом з початку  2016 року завдяки офіцеру та його ефективній роботі  з протидії організованій злочинності на державному кордоні затримано контрабандних товарів на суму понад 100 тисяч гривень, а також припинено переміщення 66 тисяч пачок сигарет на суму майже 300 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0