Прикордонники Мукачівського загону разом із Рахівською РДА передали в зону АТО корисний вантаж

Життя  20 грудня 2016 року, 13:46 987

Вантажний автомобіль КрАЗ, пошкоджений в результаті обстрілів терористичними угрупованнями та бойовиками на сході України, доставили днями для здійснення ремонтних робіт з Донецького прикордонного загону на Закарпаття до Мукачівського прикордонного загону.

Після доставки пошкодженої вантажівки, інший КрАЗ, яким здійснювалось буксирування, повинен був повернутись до Маріуполя. Аби великовантажний транспортний засіб не повертався на схід порожнім, прикордонники Мукачівського загону звернулися з проханням до керівництва Рахівської райдержадміністрації щодо завантаження цього автомобіля лісоматеріалами для облаштування позицій в зоні АТО.  Адміністрація пішла назустріч проханню прикордонників і на безоплатній основі виділила максимально можливу кількість лісоматеріалу, – інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Наразі вантажівка з деревиною, яка вкрай необхідна для інженерного облаштування вогневих позицій наших прикордонників на передовій лінії оборони, вибула у зону проведення антитерористичної операції.   

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0