У Закарпатській облраді погодили дислокацію спортмайданчиків

Життя  20 грудня 2016 року, 14:50 486

У вівторок, 20 грудня, у Закарпатській облраді відбулося засідання комісії з питань освіти з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики, яку очолює Ілдіка Орос. У роботі комісії також взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто.

Найперше комісія розглянула профільні питання, які вносяться на розгляд сесії облради, але потребували доопрацювання, та листи і матеріали, що надійшли на її адресу. Серед них – про Програму діяльності Закарпатського регіонального відділення Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України» та затвердження Положень і Статутів обласних закладів культури. Після обговорення цих питань комісія рекомендувала їх до розгляду на сесії облради.

У частині «Листи і звернення до профільної комісії» особливо жваво депутати оговорили лист управління молоді і спорту ОДА щодо погодження дислокації спортивних майданчиків. Як інформував начальник управління Віталій Ерфан, за новою профільною Регіональною програмою Спортивний майданчик на 2016-2020 роки», схваленою обласною радою, є вільні залишки бюджетних  коштів, – зазначає прес-служба Закарпатської облради. 

– Ми вийшли на новий рівень пропаганди здорового способу життя на свіжому повітрі, відомий як Workout. Іншими словами, воркаут – на сьогодні популярний масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою на турніку та брусах в шкільних дворах, парках, спортивних площадках в міській забудові. Тож, за кошти залишку маємо змогу придбати три такі спортмайданчики для територій, які готові  облаштувати відповідну основу, – розповів  Віталій Ерфан. За словами посадовця, одна така станція коштує близько 43 тис грн.

З відповідними клопотаннями про готовність облаштувати таку основу звернулися директор Закарпатської обласної дитячо-юнацької школи, голова Чепівської сільської ради Виноградівського району для навчально-виховного комплексу «Чепівська ЗОШ В-ІІІ ст.», а також народний депутат України Валерій Лунченко і Хустський міський голова Володимир Кащук для центрального міського парку ім.Героїв Майдану.

Комісія погодила таку дислокацію, уважно розглянула листи-відповіді від  державних установ краю тощо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0