Новація з ялинками у горщиках набрала шалених обертів. Два лісгоспи вже вичерпали заготовані запаси

Життя  22 грудня 2016 року, 11:46 3887 ВІДЕО

Цьогоріч ціни на найменші дерева – стартують від 50-ти гривень. Півтораметрові – 150, вищі – 200-300 – залежно від пухнастості.

Асортимент широкий – ялинки, сосни та смереки. Обрати легальну – допоможуть бирки, які мають бути прикріплені до стовбура. На сайті державного “Лісогосподарського Інноваційно-Аналітичного Центру” – є розділ перевірки деревини. Треба ввести номер бирки, і на екрані з’явиться назва лісгоспу, звідки привезли ялинку. Також у підприємця можна попросити документи, які засвідчують легальність торгівлі, – йдеться у сюжеті 21 каналу.

Новація з ялинками у горщиках набрала шалених обертів. Перечинський і Великобичківські лісгоспи, які вирішили цьогоріч не рубати, а здавати в оренду – вичерпали заготовані запаси. Наразі зелену красуню в горщику можна придбати у приватних господарствах. Ціна за півметрове деревце – 320 гривень, 760 – за ялиночку до метру, до півтора – аж 1350. При поверненні рослини – покупцеві компенсують 70% вартості, та частіше деревця залишають собі або дарують рідним. У догляді така ялинка не примхлива.

Більшість ужгородців Новий рік зустрічатимуть з традиційними, зрубаними ялинками. З плюсів – новорічний настрій і аромат, з мінусів – шкода природі і недовговічність дерева. Штучні та розсаджені у горщиках ялинки, обирає меншість.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0